Norske influencer liste

Influencer Wiki Norge er en database over norske influencers som er gratis å bruke for alle. Vårt mål er å sørge for at vår liste er den mest fullstendige influencer markedsføringsnettsiden med statistikk over sosiale medier og topplister for alle som er interesserte i dette emnet. Annonsører kan oppdage et stort utvalg av digitale influencers de kan benytte for sine merker, og influencers kan holde oversikt over sin egen sosiale medier-statistikk.

TOP 10 - Den norske influenceren med flest Instagramfølgere

# Navn Følgere
1. Ansel Elgort 8798126
2. Kygo 2243510
3. Alan Walker 1987235
4. Herman Tommeraas 1521774
5. Kristofer Hivju 1398607
6. Thomas Hayes 1267593
7. Marcus & Martinus 1091329
8. Ulrikke Falch 1025702
9. Isawi Vlogs 803360
10. Ane Li 799316

Fortsett til topplisten for Instagram

TOP 10 - Norske youtubere med flest abonnenter

# Youtuber Abonnenter
1. Alan Walker 16148228
2. SaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail Art 8909141
3. KygoMusic 4143559
4. pellekofficial 2880146
5. Red Arcade 2425595
6. Marcus & Martinus 2168006
7. Isawi Vlogs 1740973
8. TVNorge 1671026
9. Soothing Relaxation 1658407
10. MKIceAndFire 1269015

Fortsett til topplisten over youtubere

Norsk youtuber-oversikt

Bla i den mest komplette listen over norske vloggere og andre YouTube-kanaler.

Alle Youtubers

Youtuber-jenter

Youtuber-gutter

Norske kjendiser på Snapchat

Vi har en stadig voksende liste av norske kjendiser, youtubere og andre internettstjerner som har en offentlig Snapchat-konto. Hvis du ser etter norske Snapchat brukernavn, vil vår enestående database passe for deg.

Norske kjendiser og Instagramstjerner på Snapchat

Norske youtubere og musikere på Snapchat

Enkel influencer-oppdagelse for merker

Influencer Wiki er et fantastisk verktøy for merker og markedsføringsbyrå som leter etter norske influencers og andre kjendiser for sine influencer markedsføringskampanjer basert på deres opptredener på sosiale medier. Vår database inneholder de fleste influencere – fra mainstream kjendiser som skuespillere, sangere og modeller til Instagram-stjerner og youtube-influencers.

Komplett liste

Personlige informasjonssider for influencers

Vi sørger for personlige informasjonssider med sosiale medier-statistikk for norske digitale influencers helt gratis. Vi har ingen former for skjulte kostnader. Om du ønsker å oppdatere din side med mer informasjon, eller kanskje ikke har en side enda, er det bare å sende oss en e-post.