Norsk YouTube toppliste 2019

Oppdag de mest populære norske youtuberne basert på antallet abonnenter kanalen har og videovisninger.

TOPP 100 - norske youtubere med flest abonnenter

Liste over norske YouTube-kanaler med flest abonnenter.

# Kanalnavn Abonnenter
1. Alan WalkerAlan Walker 16148228
2. SaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail ArtSaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail Art 8909141
3. KygoMusicKygoMusic 4143559
4. pellekofficialpellekofficial 2880146
5. Red ArcadeRed Arcade 2425595
6. Marcus & MartinusMarcus & Martinus 2168006
7. Isawi VlogsIsawi Vlogs 1740973
8. TVNorgeTVNorge 1671026
9. Soothing RelaxationSoothing Relaxation 1658407
10. MKIceAndFireMKIceAndFire 1269015
11. K-391K-391 906276
12. Isawi TVIsawi TV 878361
13. PowerThoughts Meditation ClubPowerThoughts Meditation Club 870115
14. Nico & VinzNico & Vinz 836724
15. UgisRozenbahsUgisRozenbahs 718191
16. PistolShrimpsPistolShrimps 561293
17. AlexanderRybakVideoAlexanderRybakVideo 540686
18. BootrampBootramp 536827
19. DTTDTT 495565
20. MacerlyMacerly 478630
21. SunnySunny 469008
22. GopherGopher 466544
23. Arctic EmpireArctic Empire 417011
24. ZenLifeRelaxZenLifeRelax 413239
25. freddieismyqueenfreddieismyqueen 400898
26. EG MinesEG Mines 394137
27. VareideVareide 381185
28. MilkgoreMilkgore 354496
29. TheQuickStyleTheQuickStyle 325753
30. F A BF A B 323655
31. WaterflameWaterflame 308843
32. AtozyAtozy 305992
33. MINIONS IN BLACKMINIONS IN BLACK 287672
34. Jarl AndersenJarl Andersen 286594
35. GreenKokiri54GreenKokiri54 268892
36. VexentoVexento 260339
37. a-haa-ha 258511
38. tv Nepalitv Nepali 255742
39. AndyaxAndyax 254612
40. PrebzOgDennisPrebzOgDennis 250641
41. Haataf AbdiHaataf Abdi 246448
42. GlitterGirlCGlitterGirlC 245681
43. FreddyFairhairFreddyFairhair 239191
44. TB-Turki brothersTB-Turki brothers 227374
45. Miss DeepShineMiss DeepShine 223552
46. Emma EllingsenEmma Ellingsen 218166
47. NEXT HERONEXT HERO 202707
48. LucyLucy 199915
49. Solfrid ASMRSolfrid ASMR 199261
50. apetorapetor 195873

Fortsett til den fullstendige listen basert på kanalens abonnenter

TOPP 100 - norske YouTube-kanaler med de flest videovisninger

Liste over norske youtubere med flest videovisninger.

# Kanalnavn Visninger
1. Alan WalkerAlan Walker 4407905514
2. SaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail ArtSaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail Art 1504343804
3. TVNorgeTVNorge 1148300612
4. MKIceAndFireMKIceAndFire 844446673
5. Red ArcadeRed Arcade 601561173
6. Nico & VinzNico & Vinz 480587295
7. pellekofficialpellekofficial 434953087
8. Soothing RelaxationSoothing Relaxation 426105595
9. KygoMusicKygoMusic 384642744
10. GreenKokiri54GreenKokiri54 282643320
11. AlexanderRybakVideoAlexanderRybakVideo 252918145
12. UgisRozenbahsUgisRozenbahs 245546058
13. NRKNRK 192928172
14. PistolShrimpsPistolShrimps 185284579
15. PrebzOgDennisPrebzOgDennis 185040741
16. a-haa-ha 182771894
17. GopherGopher 181859224
18. MINIONS IN BLACKMINIONS IN BLACK 179118381
19. TB-Turki brothersTB-Turki brothers 175600168
20. NEXT HERONEXT HERO 165362352
21. BootrampBootramp 155791225
22. DTTDTT 152728163
23. Isawi VlogsIsawi Vlogs 146108973
24. PowerThoughts Meditation ClubPowerThoughts Meditation Club 136992466
25. VareideVareide 132591278
26. tv Nepalitv Nepali 129041595
27. Kenneth HåkonsenKenneth Håkonsen 124457546
28. Arctic EmpireArctic Empire 123370687
29. Noobwork - Norsk gaming!Noobwork - Norsk gaming! 122489443
30. K-391K-391 120946700
31. EG MinesEG Mines 117182245
32. Haataf AbdiHaataf Abdi 116819870
33. Miss DeepShineMiss DeepShine 113782827
34. TV 2TV 2 93575642
35. TheSodorSteamworksTheSodorSteamworks 89154931
36. KollektivetTV2KollektivetTV2 88983997
37. LollipopLollipop 83776253
38. GlitterGirlCGlitterGirlC 83014602
39. WaterflameWaterflame 80842646
40. UNITED INTERNATIONAL PICTURES - NORWAYUNITED INTERNATIONAL PICTURES - NORWAY 78415592
41. RöyksoppRöyksopp 78183268
42. AddexioAddexio 78154839
43. ZenLifeRelaxZenLifeRelax 68805990
44. NRK HumorNRK Humor 68055569
45. Ronja´s Dr Hook ChannelRonja´s Dr Hook Channel 65542111
46. MarioZeniumMarioZenium 64618593
47. RubberFruitRubberFruit 64265069
48. SF STUDIOS NorgeSF STUDIOS Norge 64125514
49. GuriMalla2010GuriMalla2010 61280477
50. Amanda GenzAmanda Genz 60964259

Fortsett til den fullstendige topplisten basert på videovisninger