Norske youtubere med flest abonnenter

Oppdag de mest populære vloggerne og andre YouTube-kanalene med flest abonnenter på YouTube.

Kanaler som er mest abonnenter på statistikk

# Youtuber Abonnenter
1. Alan WalkerAlan Walker 16148228
2. SaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail ArtSaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail Art 8909141
3. KygoMusicKygoMusic 4143559
4. pellekofficialpellekofficial 2880146
5. Red ArcadeRed Arcade 2425595
6. Marcus & MartinusMarcus & Martinus 2168006
7. Isawi VlogsIsawi Vlogs 1740973
8. TVNorgeTVNorge 1671026
9. Soothing RelaxationSoothing Relaxation 1658407
10. MKIceAndFireMKIceAndFire 1269015
11. K-391K-391 906276
12. Isawi TVIsawi TV 878361
13. PowerThoughts Meditation ClubPowerThoughts Meditation Club 870115
14. Nico & VinzNico & Vinz 836724
15. UgisRozenbahsUgisRozenbahs 718191
16. PistolShrimpsPistolShrimps 561293
17. AlexanderRybakVideoAlexanderRybakVideo 540686
18. BootrampBootramp 536827
19. DTTDTT 495565
20. MacerlyMacerly 478630
21. SunnySunny 469008
22. GopherGopher 466544
23. Arctic EmpireArctic Empire 417011
24. ZenLifeRelaxZenLifeRelax 413239
25. freddieismyqueenfreddieismyqueen 400898
26. EG MinesEG Mines 394137
27. VareideVareide 381185
28. MilkgoreMilkgore 354496
29. TheQuickStyleTheQuickStyle 325753
30. F A BF A B 323655
31. WaterflameWaterflame 308843
32. AtozyAtozy 305992
33. MINIONS IN BLACKMINIONS IN BLACK 287672
34. Jarl AndersenJarl Andersen 286594
35. GreenKokiri54GreenKokiri54 268892
36. VexentoVexento 260339
37. a-haa-ha 258511
38. tv Nepalitv Nepali 255742
39. AndyaxAndyax 254612
40. PrebzOgDennisPrebzOgDennis 250641
41. Haataf AbdiHaataf Abdi 246448
42. GlitterGirlCGlitterGirlC 245681
43. FreddyFairhairFreddyFairhair 239191
44. TB-Turki brothersTB-Turki brothers 227374
45. Miss DeepShineMiss DeepShine 223552
46. Emma EllingsenEmma Ellingsen 218166
47. NEXT HERONEXT HERO 202707
48. LucyLucy 199915
49. Solfrid ASMRSolfrid ASMR 199261
50. apetorapetor 195873
51. RöyksoppRöyksopp 192606
52. Kovu is a unicornKovu is a unicorn 189884
53. Noobwork - Norsk gaming!Noobwork - Norsk gaming! 185923
54. Cornelia GrimsmoCornelia Grimsmo 179395
55. LollipopLollipop 177165
56. KollektivetTV2KollektivetTV2 175172
57. Karolina MariaKarolina Maria 172333
58. Violin NoobieViolin Noobie 169028
59. Geometry Dash ViprinGeometry Dash Viprin 165393
60. NRKNRK 164355
61. WeedLionWeedLion 160708
62. adunbeeadunbee 158778
63. Arch WarhammerArch Warhammer 157288
64. KingSgamingKingSgaming 156528
65. NerdforgeNerdforge 153716
66. Commonwealth RealmCommonwealth Realm 150842
67. RubberFruitRubberFruit 147001
68. Christian WedoyChristian Wedoy 145472
69. InkyFaceInkyFace 143004
70. PodelPodel 138544
71. SAVANTSAVANT 135362
72. Amalie OlsenAmalie Olsen 134075
73. AddexioAddexio 125410
74. Romy FeliciaRomy Felicia 123947
75. ChaimboChaimbo 121523
76. DJ AGDJ AG 121158
77. This! MusicThis! Music 120861
78. P R FilmsP R Films 116231
79. RandulleRandulle 115200
80. Anton SAnton S 114684
81. Andreas HemAndreas Hem 112254
82. Nobel Peace Prize ConcertNobel Peace Prize Concert 110315
83. Herman DahlHerman Dahl 107623
84. Mart0zzMart0zz 107298
85. MarioZeniumMarioZenium 106979
86. Peder B. HellandPeder B. Helland 106078
87. MURDROCKSMURDROCKS 105013
88. TV 2TV 2 104964
89. Minniva OfficialMinniva Official 104553
90. Harm & Hegseth // VGTVHarm & Hegseth // VGTV 103464
91. Ane LiAne Li 102259
92. BonzkiTVBonzkiTV 102112
93. KurdeBasurKurdeBasur 100987
94. ScorebackScoreback 100441
95. OfficialMadconOfficialMadcon 99989
96. Amanda GenzAmanda Genz 98595
97. SpartanGirlsSpartanGirls 97724
98. TheViperAOC - Age of Empires 2TheViperAOC - Age of Empires 2 91907
99. Dennis VareideDennis Vareide 87967
100. ForceisdownForceisdown 87059
101. MillionSpaceLoveMillionSpaceLove 86085
102. Hanna-MartineHanna-Martine 85411
103. HemiStorm RC - Custom RC builds, painting videos and moreHemiStorm RC - Custom RC builds, painting videos and more 84270
104. NRK FlippKlippNRK FlippKlipp 84220
105. aBABYc ToysReviewaBABYc ToysReview 83595
106. VegardVegard 83500
107. NCMNCM 83419
108. Weird NorwegianWeird Norwegian 82309
109. FerhodFerhod 81828
110. TheSodorSteamworksTheSodorSteamworks 81464
111. Lasse GjertsenLasse Gjertsen 80409
112. Apparel IllustratedApparel Illustrated 79072
113. Bellevue WoodshopBellevue Woodshop 78682
114. TrulsTruls 78006
115. Patron B.A.Patron B.A. 77993
116. GilmakeupGilmakeup 77671
117. ImmortalImmortal 76301
118. Baibai & HuginnBaibai & Huginn 74866
119. Isabelle & MartineIsabelle & Martine 74801
120. ELINSFXMAKEUPELINSFXMAKEUP 72552
121. AV Daniel ViolinAV Daniel Violin 72089
122. NRK HumorNRK Humor 72069
123. COMBO WAKAMAKACOMBO WAKAMAKA 69964
124. KimePlaysKimePlays 69650
125. TheMusicFlowChannelTheMusicFlowChannel 67821
126. TehDubstepChannelTehDubstepChannel 67578
127. wardrunawardruna 66929
128. Android_modAndroid_mod 66838
129. Mr. KrepshusMr. Krepshus 66451
130. rswillmissitrswillmissit 66003
131. EDM House MafiaEDM House Mafia 64283
132. Sara HøydahlSara Høydahl 63820
133. MudugboyMudugboy 63545
134. RakkerstrekerRakkerstreker 63022
135. Stina BloggStina Blogg 62111
136. Norwegian Teacher - KarinNorwegian Teacher - Karin 61756
137. BeasVerdenBeasVerden 60444
138. Diamond I Club & EDM MusicDiamond I Club & EDM Music 60084
139. NellieNellie 59658
140. TheEditerEMHTheEditerEMH 58663
141. Until Sabah MediaUntil Sabah Media 58484
142. Svanevik WorkoutSvanevik Workout 58232
143. Celina KarineCelina Karine 58171
144. AgneteshAgnetesh 58056
145. Stina TallingStina Talling 56811
146. calulinhocalulinho 55972
147. Kristine BremnesKristine Bremnes 55921
148. Ronja´s Dr Hook ChannelRonja´s Dr Hook Channel 55485
149. BongoBongo 54144
150. محمد نزار Mohammed Nazarمحمد نزار Mohammed Nazar 54141
151. ERICA KVAMERICA KVAM 54050
152. Morten RustadMorten Rustad 53766
153. VoicesFromTheDarkVoicesFromTheDark 53644
154. Metal Guitar StuffMetal Guitar Stuff 53525
155. Daniel SimenDaniel Simen 53290
156. Jennie SofieJennie Sofie 53186
157. GuriMalla2010GuriMalla2010 52924
158. Therese MoserTherese Moser 52344
159. mofradanmofradan 52225
160. SandrathBeautySandrathBeauty 52182
161. MangsMangs 51647
162. Julie BerganJulie Bergan 51449
163. KattekrypKattekryp 51011
164. NordavindenNordavinden 50526
165. Pudding-TVPudding-TV 50458
166. Motion Arc - CinematicsMotion Arc - Cinematics 50290
167. YellowYellow 50215
168. Kenneth HåkonsenKenneth Håkonsen 50206
169. 2hour Music Compilations2hour Music Compilations 50040
170. xannero1xannero1 49944
171. Sky MusicSky Music 49851
172. TooCurlyTooCurly 49842
173. NRK P3NRK P3 49766
174. Agnes LoviseAgnes Lovise 49627
175. skillNshootskillNshoot 49468
176. Logic EarthLogic Earth 49110
177. Qumu MusicQumu Music 48286
178. Dakota EarthHornDakota EarthHorn 47928
179. JonieBoiJonieBoi 47712
180. MariaMenaVEVOMariaMenaVEVO 47306
181. Elite Backing TracksElite Backing Tracks 47009
182. piateedpiateed 46146
183. MusaM8MusaM8 46002
184. RustedRusted 45923
185. GoosevibeGoosevibe 45697
186. HeydeeHeydee 45484
187. KjerneKarlKjerneKarl 45226
188. DenBesteDubbenEverDenBesteDubbenEver 45176
189. oh my hoshioh my hoshi 45077
190. Studen AlbatrozStuden Albatroz 44704
191. adunbee talksadunbee talks 44576
192. TIXTIX 43210
193. Levelup MediaLevelup Media 43068
194. DippenDippen 42943
195. Krispuuh PewKrispuuh Pew 42868
196. VEKProductionVEKProduction 42577
197. Bjørn André LieBjørn André Lie 42487
198. SONDREogPAPZSONDREogPAPZ 42394
199. Tinyschool NorskTinyschool Norsk 42323
200. pellekofficial2pellekofficial2 42175
201. Tobias FodnesTobias Fodnes 42084
202. Emilie PaulsenEmilie Paulsen 40972
203. LAILA KHANLAILA KHAN 40791
204. Jesus NorwayJesus Norway 39580
205. owlartsowlarts 39505
206. RonjaZaZaRonjaZaZa 39270
207. TwisteraseTwisterase 38953
208. Ellen AabolEllen Aabol 38803
209. YBC82YBC82 38197
210. LenaRedmoLenaRedmo 37857
211. Anna RasmussenAnna Rasmussen 37110
212. Vennebyen - NorskVennebyen - Norsk 36485
213. Eveline KarlsenEveline Karlsen 36096
214. Aleksander SæterstølAleksander Sæterstøl 35600
215. MultiguruMultiguru 35547
216. MinoNorMinoNor 35493
217. Next RecoveryNext Recovery 35449
218. SophieOgJoakimSophieOgJoakim 35430
219. NRK VitenNRK Viten 35339
220. AlachoAlacho 34885
221. City of Friends - Official channel - EnglishCity of Friends - Official channel - English 34330
222. Anniken Englund JørgensenAnniken Englund Jørgensen 33269
223. LiveWhileWeAreYooungLiveWhileWeAreYooung 32614
224. KlypaKlypa 32252
225. Sanne SkarSanne Skar 32198
226. nihoniumnihonium 32041
227. Musique CharmanteMusique Charmante 31961
228. CowGirl ClubCowGirl Club 31855
229. ziroziro 31835
230. EYE TECHEYE TECH 31315
231. FunnyOrLaughFunnyOrLaugh 31003
232. Arqam SajidArqam Sajid 30796
233. Øyvind HjertvikremØyvind Hjertvikrem 30443
234. Markuz LifeMarkuz Life 29539
235. The Unique OutcastsThe Unique Outcasts 29481
236. Ida JacobsenIda Jacobsen 27673
237. SatyriconSatyricon 27512
238. Ronja2H2Ronja2H2 27376
239. AyaAnnyGamingAyaAnnyGaming 27015
240. Silje RobøleSilje Robøle 26630
241. Hanna ElisabethHanna Elisabeth 26509
242. Woldelige OleWoldelige Ole 26468
243. Kristine UllebøKristine Ullebø 26423
244. MrNordicGuttaMrNordicGutta 26351
245. farah abbasfarah abbas 25820
246. IAmStrand #199IAmStrand #199 25445
247. VictotoVictoto 25173
248. SpillkontoretSpillkontoret 25068
249. YLTVYLTV 24234
250. Rose WestgrenRose Westgren 23698
251. ZeppelinBigFanZeppelinBigFan 23124
252. spetwols1spetwols1 22418
253. TheBatDERPTheBatDERP 22263
254. TranceMusic64TranceMusic64 22178
255. Anna AlyssaAnna Alyssa 22031
256. Aksel RykkvinAksel Rykkvin 22011
257. Emma BråthenEmma Bråthen 22002
258. Tina MondeliaTina Mondelia 21849
259. GamerKittenGamerKitten 21586
260. Rikke HansenRikke Hansen 21378
261. LazydragonLazydragon 21222
262. Kim KøsteKim Køste 21201
263. HermanPlaysHermanPlays 21092
264. pillerguripillerguri 19827
265. InsanityTGTVInsanityTGTV 19492
266. Tor MelgalvisTor Melgalvis 19259
267. Alexander JotenAlexander Joten 19213
268. UNITED INTERNATIONAL PICTURES - NORWAYUNITED INTERNATIONAL PICTURES - NORWAY 19052
269. Johanne SofieJohanne Sofie 19047
270. Trine WeydahlTrine Weydahl 19026
271. Simen TheieSimen Theie 18913
272. Dette er KarolineDette er Karoline 18534
273. MovieClipsMovieClips 17895
274. Benjamin SpillerBenjamin Spiller 17822
275. Rafee AnwarRafee Anwar 17489
276. Roy HansenRoy Hansen 17364
277. MusikkredaksjonenMusikkredaksjonen 17260
278. SF STUDIOS NorgeSF STUDIOS Norge 17173
279. Sophie EliseSophie Elise 17160
280. zinab2blessazinab2blessa 16940
281. MsMusiclover1992MsMusiclover1992 16677
282. Lykke Sofie MyråsLykke Sofie Myrås 16669
283. NeonzaNeonza 16399
284. Henning MytheHenning Mythe 16231
285. Rolf R BakkeRolf R Bakke 16009
286. EplekakefridaEplekakefrida 15741
287. Felicia zoeFelicia zoe 15044
288. EllieLickaEllieLicka 14906
289. Ine UndheimIne Undheim 14816
290. Pudding-TV EventyrPudding-TV Eventyr 14803
291. ThomsiThomsi 14783
292. Ingrid HauglandIngrid Haugland 14659
293. Elise Meinstad AkerhaugenElise Meinstad Akerhaugen 14644
294. WTlover90WTlover90 14606
295. MathiasMathias 14171
296. Sandberg944Sandberg944 14026
297. AIV CatAIV Cat 13775
298. Henrik & AndreaHenrik & Andrea 13739
299. Erin BakkeErin Bakke 13470
300. MrBarnesangerMrBarnesanger 13321
301. assassin376assassin376 13293
302. ANNAISANNAIS 13251
303. Rebekka AndrineRebekka Andrine 13096
304. Fail4FunTVFail4FunTV 12909
305. iseemyparadiseiseemyparadise 12779
306. Isabel HamreIsabel Hamre 12528
307. Robbie CrazRobbie Craz 12518
308. Nichlas AndreNichlas Andre 12384
309. Visit NorwayVisit Norway 12294
310. ChuckandBlairVideosChuckandBlairVideos 12242
311. Happy ChannelHappy Channel 11738
312. Christian Edvard StølesChristian Edvard Støles 11167
313. YT PGH-lifeYT PGH-life 11033
314. Miriam LieMiriam Lie 10927
315. công nghệ thông minhcông nghệ thông minh 10847
316. nguoapnguoap 10578
317. Synne HoltheSynne Holthe 10561
318. Avicii Music NorwayAvicii Music Norway 10462
319. Ingeborg ElisabethIngeborg Elisabeth 10440
320. Ingeborg ElisabethIngeborg Elisabeth 10440
321. Espen OdlandEspen Odland 9960
322. Emilie BirkelandEmilie Birkeland 9713
323. HippekulnHippekuln 8548
324. BoaFeroxBoaFerox 8457
325. Brat ManBrat Man 8400
326. TASCSTASCS 8378
327. Sanne og AsleSanne og Asle 8061
328. United BakeriesUnited Bakeries 7835
329. bmw325noturbobmw325noturbo 7789
330. Odd IsaksenOdd Isaksen 7445
331. Rudy PalmerRudy Palmer 7111
332. TheamandersenTheamandersen 7076
333. Zack ElmiZack Elmi 6996
334. PlayLikeCakePlayLikeCake 6970
335. Helena WerpHelena Werp 6853
336. Erlend SandnesErlend Sandnes 6810
337. Jonas Lihaug FredriksenJonas Lihaug Fredriksen 6663
338. Sofie BjellandSofie Bjelland 6605
339. Hooshang ParsayiHooshang Parsayi 6536
340. Dr PepperDr Pepper 6427
341. MAXBO - Klart du kan!MAXBO - Klart du kan! 6349
342. HeskilHeskil 6179
343. Chess.noChess.no 5977
344. Lene UnderhaugLene Underhaug 5555
345. CheeseDoodle101CheeseDoodle101 5484
346. Brillefaen1234Brillefaen1234 5342
347. Ødis™Ødis™ 5045
348. AshtonmartinVidsAshtonmartinVids 4942
349. CoiffureCoiffure 4843
350. TINE SATINE SA 4792
351. steini937steini937 4646
352. Den Nationale SceneDen Nationale Scene 4172
353. JCYJCY 4053
354. Tobias & EirikTobias & Eirik 3894
355. Telia NorgeTelia Norge 3672
356. MoouCowMoouCow 3648
357. henrikhildrehenrikhildre 3600
358. AnetteLågstadAnetteLågstad 3463
359. ShellyAndersenTVShellyAndersenTV 3193
360. Thomas Camprock The KingThomas Camprock The King 2962
361. Henriette OtervikHenriette Otervik 2858
362. Daniel WoldDaniel Wold 2677

Hvis vi har oversett en YouTuber fra listen, vennligst gi oss beskjed slik at vi kan oppdatere listen.

Tilbake til topp 100 rangeringer