Mest sette norske YouTube-kanaler toppliste

Oppdag de norske youtuberne med flest videovisninger. Vi gir deg en detaljert liste over de mest sette YouTube influencers.

Mest sett kanalstatistikk

# Youtuber Videovisninger
1. Alan WalkerAlan Walker 4407905514
2. SaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail ArtSaraBeautyCorner - DIY, Comedy, Makeup, Nail Art 1504343804
3. TVNorgeTVNorge 1148300612
4. MKIceAndFireMKIceAndFire 844446673
5. Red ArcadeRed Arcade 601561173
6. Nico & VinzNico & Vinz 480587295
7. pellekofficialpellekofficial 434953087
8. Soothing RelaxationSoothing Relaxation 426105595
9. KygoMusicKygoMusic 384642744
10. GreenKokiri54GreenKokiri54 282643320
11. AlexanderRybakVideoAlexanderRybakVideo 252918145
12. UgisRozenbahsUgisRozenbahs 245546058
13. NRKNRK 192928172
14. PistolShrimpsPistolShrimps 185284579
15. PrebzOgDennisPrebzOgDennis 185040741
16. a-haa-ha 182771894
17. GopherGopher 181859224
18. MINIONS IN BLACKMINIONS IN BLACK 179118381
19. TB-Turki brothersTB-Turki brothers 175600168
20. NEXT HERONEXT HERO 165362352
21. BootrampBootramp 155791225
22. DTTDTT 152728163
23. Isawi VlogsIsawi Vlogs 146108973
24. PowerThoughts Meditation ClubPowerThoughts Meditation Club 136992466
25. VareideVareide 132591278
26. tv Nepalitv Nepali 129041595
27. Kenneth HåkonsenKenneth Håkonsen 124457546
28. Arctic EmpireArctic Empire 123370687
29. Noobwork - Norsk gaming!Noobwork - Norsk gaming! 122489443
30. K-391K-391 120946700
31. EG MinesEG Mines 117182245
32. Haataf AbdiHaataf Abdi 116819870
33. Miss DeepShineMiss DeepShine 113782827
34. TV 2TV 2 93575642
35. TheSodorSteamworksTheSodorSteamworks 89154931
36. KollektivetTV2KollektivetTV2 88983997
37. LollipopLollipop 83776253
38. GlitterGirlCGlitterGirlC 83014602
39. WaterflameWaterflame 80842646
40. UNITED INTERNATIONAL PICTURES - NORWAYUNITED INTERNATIONAL PICTURES - NORWAY 78415592
41. RöyksoppRöyksopp 78183268
42. AddexioAddexio 78154839
43. ZenLifeRelaxZenLifeRelax 68805990
44. NRK HumorNRK Humor 68055569
45. Ronja´s Dr Hook ChannelRonja´s Dr Hook Channel 65542111
46. MarioZeniumMarioZenium 64618593
47. RubberFruitRubberFruit 64265069
48. SF STUDIOS NorgeSF STUDIOS Norge 64125514
49. GuriMalla2010GuriMalla2010 61280477
50. Amanda GenzAmanda Genz 60964259
51. Pudding-TVPudding-TV 60304101
52. mofradanmofradan 60015073
53. calulinhocalulinho 58536178
54. nguoapnguoap 57305274
55. Christian WedoyChristian Wedoy 56211977
56. Harm & Hegseth // VGTVHarm & Hegseth // VGTV 55362453
57. Marcus & MartinusMarcus & Martinus 54665292
58. KurdeBasurKurdeBasur 54664793
59. pillerguripillerguri 54392567
60. freddieismyqueenfreddieismyqueen 54137200
61. Arch WarhammerArch Warhammer 53155338
62. VexentoVexento 51192233
63. Nobel Peace Prize ConcertNobel Peace Prize Concert 50990253
64. Bjørn André LieBjørn André Lie 50601293
65. Lasse GjertsenLasse Gjertsen 49962849
66. Baibai & HuginnBaibai & Huginn 49134500
67. oreocake96oreocake96 47133370
68. MovieClipsMovieClips 47113131
69. KingSgamingKingSgaming 47096791
70. Den Nationale SceneDen Nationale Scene 46854675
71. Isawi TVIsawi TV 46181620
72. Silje RobøleSilje Robøle 45155208
73. Solfrid ASMRSolfrid ASMR 44671204
74. FreddyFairhairFreddyFairhair 44479000
75. TheQuickStyleTheQuickStyle 44305201
76. RandulleRandulle 44068065
77. NRK P3NRK P3 43990885
78. apetorapetor 43965880
79. This! MusicThis! Music 43154750
80. PETTERSEN MEDIEPRODUKSJONPETTERSEN MEDIEPRODUKSJON 42457024
81. NRK FlippKlippNRK FlippKlipp 41845403
82. Peder B. HellandPeder B. Helland 41841766
83. P R FilmsP R Films 41242431
84. MudugboyMudugboy 40409411
85. TrulsTruls 39923482
86. oh my hoshioh my hoshi 39470468
87. F A BF A B 37848527
88. SunnySunny 37205374
89. ScorebackScoreback 36097030
90. Telia NorgeTelia Norge 35681239
91. Svanevik WorkoutSvanevik Workout 34864734
92. Nichlas AndreNichlas Andre 34720670
93. TwisteraseTwisterase 34657593
94. farah abbasfarah abbas 34600268
95. NRK VitenNRK Viten 34492086
96. Tinyschool NorskTinyschool Norsk 34233026
97. LiveWhileWeAreYooungLiveWhileWeAreYooung 33908316
98. AtozyAtozy 33526021
99. Chess.noChess.no 33443607
100. MusaM8MusaM8 32607317
101. Sandberg944Sandberg944 32430945
102. TINE SATINE SA 31869956
103. YBC82YBC82 31244805
104. ZeppelinBigFanZeppelinBigFan 30897568
105. nihoniumnihonium 30897558
106. BonzkiTVBonzkiTV 30474952
107. bmw325noturbobmw325noturbo 30230383
108. TheMusicFlowChannelTheMusicFlowChannel 30108450
109. MangsMangs 29927047
110. Commonwealth RealmCommonwealth Realm 29852810
111. Vennebyen - NorskVennebyen - Norsk 29473159
112. MacerlyMacerly 29031357
113. DenBesteDubbenEverDenBesteDubbenEver 28894286
114. Patron B.A.Patron B.A. 28679207
115. NlilliNlilli 27734516
116. ziroziro 27677828
117. AV Daniel ViolinAV Daniel Violin 27114234
118. Ronja2H2Ronja2H2 27064675
119. YLTVYLTV 26393877
120. zinab2blessazinab2blessa 26237025
121. AyaAnnyGamingAyaAnnyGaming 26101517
122. Amalie OlsenAmalie Olsen 26061021
123. MariaMenaVEVOMariaMenaVEVO 25854822
124. Geometry Dash ViprinGeometry Dash Viprin 25849335
125. Mart0zzMart0zz 25496063
126. MAXBO - Klart du kan!MAXBO - Klart du kan! 25141993
127. assassin376assassin376 24854055
128. محمد نزار Mohammed Nazarمحمد نزار Mohammed Nazar 24848888
129. CheeseDoodle101CheeseDoodle101 24740828
130. Amanda HaugAmanda Haug 24695020
131. iseemyparadiseiseemyparadise 24461411
132. Espen OdlandEspen Odland 24400742
133. PodelPodel 24298611
134. Logic EarthLogic Earth 24253414
135. SAVANTSAVANT 24088807
136. ChuckandBlairVideosChuckandBlairVideos 24069857
137. Mustafe indho ChannelMustafe indho Channel 23939596
138. spetwols1spetwols1 23836074
139. Amir FarahaddorAmir Farahaddor 23747217
140. Tor MelgalvisTor Melgalvis 23470034
141. HippekulnHippekuln 23460308
142. Øyvind HjertvikremØyvind Hjertvikrem 23342485
143. RonjaZaZaRonjaZaZa 23200492
144. DJ AGDJ AG 23113652
145. TheViperAOC - Age of Empires 2TheViperAOC - Age of Empires 2 23021468
146. HeydeeHeydee 22833815
147. ImmortalImmortal 22220040
148. Visit NorwayVisit Norway 21707663
149. OfficialMadconOfficialMadcon 21706346
150. TIXTIX 21467212
151. Odd IsaksenOdd Isaksen 21408601
152. rswillmissitrswillmissit 21225557
153. LucyLucy 20833820
154. مطبخ هبة نحاس الحلبيمطبخ هبة نحاس الحلبي 20423538
155. MrBarnesangerMrBarnesanger 20086408
156. MilkgoreMilkgore 19562378
157. Rolf R BakkeRolf R Bakke 19550991
158. InkyFaceInkyFace 19435400
159. Minniva OfficialMinniva Official 19415274
160. Anton SAnton S 19396163
161. Jarl AndersenJarl Andersen 19318179
162. GamerKittenGamerKitten 19281116
163. Until Sabah MediaUntil Sabah Media 19217185
164. VEKProductionVEKProduction 19121143
165. Avicii Music NorwayAvicii Music Norway 18423432
166. Karolina MariaKarolina Maria 18399490
167. Metal Guitar StuffMetal Guitar Stuff 18389514
168. NugattiNugatti 18157974
169. AndyaxAndyax 18065383
170. HeskilHeskil 18056855
171. ChaimboChaimbo 18048155
172. FerhodFerhod 18034374
173. Fail4FunTVFail4FunTV 17876727
174. MoouCowMoouCow 17666702
175. Rafee AnwarRafee Anwar 17660126
176. WTlover90WTlover90 17657466
177. TranceMusic64TranceMusic64 17565997
178. Herman DahlHerman Dahl 17495438
179. Brillefaen1234Brillefaen1234 17379363
180. Christian Edvard StølesChristian Edvard Støles 17345901
181. Happy ChannelHappy Channel 17290561
182. KlypaKlypa 17151557
183. steini937steini937 16918405
184. Motion Arc - CinematicsMotion Arc - Cinematics 16884384
185. Zack ElmiZack Elmi 16850088
186. Arqam SajidArqam Sajid 16665797
187. KimePlaysKimePlays 16499598
188. CowGirl ClubCowGirl Club 16464984
189. Hanna-MartineHanna-Martine 16235485
190. Mr. KrepshusMr. Krepshus 16181993
191. Erlend SandnesErlend Sandnes 15862749
192. AIV CatAIV Cat 15853561
193. IAmStrand #199IAmStrand #199 15552466
194. Esteban ReyesEsteban Reyes 15538135
195. Cornelia GrimsmoCornelia Grimsmo 15516585
196. Levelup MediaLevelup Media 15277883
197. Rose WestgrenRose Westgren 15271496
198. ELINSFXMAKEUPELINSFXMAKEUP 15061921
199. HemiStorm RC - Custom RC builds, painting videos and moreHemiStorm RC - Custom RC builds, painting videos and more 15031293
200. Stardestroyer65Stardestroyer65 14794939
201. RakkerstrekerRakkerstreker 14754238
202. TheEditerEMHTheEditerEMH 14725674
203. KjerneKarlKjerneKarl 14670335
204. SpartanGirlsSpartanGirls 14669709
205. MURDROCKSMURDROCKS 14613510
206. Violin NoobieViolin Noobie 14563169
207. EYE TECHEYE TECH 14232398
208. Stina BloggStina Blogg 14223531
209. EDM House MafiaEDM House Mafia 14144365
210. Daniel SimenDaniel Simen 13635858
211. Roy HansenRoy Hansen 13582697
212. Isabelle & MartineIsabelle & Martine 13542923
213. SONDREogPAPZSONDREogPAPZ 13482920
214. Dr PepperDr Pepper 13258897
215. City of Friends - Official channel - EnglishCity of Friends - Official channel - English 13175883
216. VoicesFromTheDarkVoicesFromTheDark 13146300
217. NellieNellie 12671950
218. TASCSTASCS 12530723
219. TehDubstepChannelTehDubstepChannel 12407075
220. Studen AlbatrozStuden Albatroz 12383733
221. KattekrypKattekryp 12322302
222. Emma EllingsenEmma Ellingsen 12280906
223. AshtonmartinVidsAshtonmartinVids 12216748
224. NCMNCM 12165901
225. Ellen AabolEllen Aabol 11951129
226. NordavindenNordavinden 11723247
227. Dakota EarthHornDakota EarthHorn 11703898
228. SpillkontoretSpillkontoret 11664796
229. ThomsiThomsi 11621106
230. WeedLionWeedLion 11583770
231. Pudding-TV EventyrPudding-TV Eventyr 11386025
232. Clas Ohlson NorgeClas Ohlson Norge 11336777
233. Elite Backing TracksElite Backing Tracks 11296802
234. Ane LiAne Li 11284013
235. BeasVerdenBeasVerden 11147156
236. COMBO WAKAMAKACOMBO WAKAMAKA 11138627
237. Julie BerganJulie Bergan 10904597
238. 2hour Music Compilations2hour Music Compilations 10904341
239. Qumu MusicQumu Music 10768733
240. TooCurlyTooCurly 10399662
241. MsMusiclover1992MsMusiclover1992 10332257
242. United BakeriesUnited Bakeries 10221619
243. Musique CharmanteMusique Charmante 9980312
244. MusikkredaksjonenMusikkredaksjonen 9969426
245. Norwegian Teacher - KarinNorwegian Teacher - Karin 9877507
246. LAILA KHANLAILA KHAN 9630938
247. Bellevue WoodshopBellevue Woodshop 9316450
248. TheBatDERPTheBatDERP 9287052
249. Therese MoserTherese Moser 9175215
250. Kovu is a unicornKovu is a unicorn 8946104
251. AgneteshAgnetesh 8891959
252. VegardVegard 8772182
253. BoaFeroxBoaFerox 8755308
254. AlachoAlacho 8750409
255. YellowYellow 8719321
256. Stina TallingStina Talling 8697810
257. MillionSpaceLoveMillionSpaceLove 8472649
258. Robbie CrazRobbie Craz 8429998
259. Tobias FodnesTobias Fodnes 8375787
260. RustedRusted 8334514
261. wardrunawardruna 8310596
262. Morten RustadMorten Rustad 8240610
263. NerdforgeNerdforge 8056961
264. Jennie SofieJennie Sofie 7950715
265. Jesus NorwayJesus Norway 7668570
266. Aksel RykkvinAksel Rykkvin 7279392
267. GilmakeupGilmakeup 7224673
268. DippenDippen 6478119
269. ERICA KVAMERICA KVAM 6389176
270. xannero1xannero1 6333477
271. MinoNorMinoNor 6307443
272. Weird NorwegianWeird Norwegian 6267344
273. Romy FeliciaRomy Felicia 6152039
274. TUI NorgeTUI Norge 6148938
275. Diamond I Club & EDM MusicDiamond I Club & EDM Music 6114604
276. JonieBoiJonieBoi 6076836
277. SatyriconSatyricon 5955801
278. CoiffureCoiffure 5917682
279. Sara HøydahlSara Høydahl 5721471
280. Emilie PaulsenEmilie Paulsen 5428125
281. LenaRedmoLenaRedmo 5281208
282. Celina KarineCelina Karine 5247284
283. Agnes LoviseAgnes Lovise 5146163
284. Apparel IllustratedApparel Illustrated 5086183
285. InsanityTGTVInsanityTGTV 5069000
286. Eveline KarlsenEveline Karlsen 4948862
287. Sophie EliseSophie Elise 4916214
288. piateedpiateed 4894233
289. SophieOgJoakimSophieOgJoakim 4795630
290. Markuz LifeMarkuz Life 4659068
291. aBABYc ToysReviewaBABYc ToysReview 4570717
292. MrNordicGuttaMrNordicGutta 4334503
293. skillNshootskillNshoot 4310834
294. SandrathBeautySandrathBeauty 4280450
295. Kristine BremnesKristine Bremnes 4276762
296. Hooshang ParsayiHooshang Parsayi 4244270
297. YT PGH-lifeYT PGH-life 4202354
298. Dennis VareideDennis Vareide 4126144
299. The Unique OutcastsThe Unique Outcasts 4029572
300. Anniken Englund JørgensenAnniken Englund Jørgensen 4015800
301. Henrik & AndreaHenrik & Andrea 3916238
302. Rikke HansenRikke Hansen 3895366
303. Benjamin SpillerBenjamin Spiller 3760416
304. adunbeeadunbee 3640070
305. Sanne SkarSanne Skar 3581286
306. Hanna ElisabethHanna Elisabeth 3530326
307. công nghệ thông minhcông nghệ thông minh 3525657
308. Tina MondeliaTina Mondelia 3520895
309. Andreas HemAndreas Hem 3511335
310. Woldelige OleWoldelige Ole 3491584
311. HermanPlaysHermanPlays 3453355
312. Brat ManBrat Man 3355743
313. Mix Vlogs & EntertainmentMix Vlogs & Entertainment 3336775
314. Kristine UllebøKristine Ullebø 3294611
315. Anna RasmussenAnna Rasmussen 3160426
316. VictotoVictoto 3127838
317. Find Broadbandtv Network BBTVFind Broadbandtv Network BBTV 3086076
318. Krispuuh PewKrispuuh Pew 2961986
319. Emma BråthenEmma Bråthen 2947179
320. JCYJCY 2918560
321. NeonzaNeonza 2815127
322. TarnadiTarnadi 2787077
323. Felicia zoeFelicia zoe 2750760
324. Lykke Sofie MyråsLykke Sofie Myrås 2736946
325. adunbee talksadunbee talks 2718293
326. Ida JacobsenIda Jacobsen 2622111
327. Jonas LangebyJonas Langeby 2345027
328. Dette er KarolineDette er Karoline 2189078
329. MathiasMathias 2122922
330. Trine WeydahlTrine Weydahl 2104395
331. ShellyAndersenTVShellyAndersenTV 2014969
332. MultiguruMultiguru 1902567
333. Ingeborg ElisabethIngeborg Elisabeth 1879242
334. Ingeborg ElisabethIngeborg Elisabeth 1879242
335. Johanne SofieJohanne Sofie 1865921
336. Ingrid HauglandIngrid Haugland 1824459
337. Sofie BjellandSofie Bjelland 1745639
338. owlartsowlarts 1596050
339. Kim KøsteKim Køste 1583094
340. EplekakefridaEplekakefrida 1561159
341. BongoBongo 1500053
342. Henning MytheHenning Mythe 1499965
343. Android_modAndroid_mod 1483999
344. Alexander JotenAlexander Joten 1421922
345. Erin BakkeErin Bakke 1383097
346. Sky MusicSky Music 1329459
347. Aleksander SæterstølAleksander Sæterstøl 1308956
348. ForceisdownForceisdown 1167810
349. Rebekka AndrineRebekka Andrine 1138721
350. NyeDavNyeDav 1067885
351. Isabel HamreIsabel Hamre 996696
352. Miriam LieMiriam Lie 984824
353. Anna AlyssaAnna Alyssa 964218
354. TheamandersenTheamandersen 873090
355. pellekofficial2pellekofficial2 768421
356. Rudy PalmerRudy Palmer 744705
357. Simen TheieSimen Theie 730178
358. Elise Meinstad AkerhaugenElise Meinstad Akerhaugen 729070
359. Ine UndheimIne Undheim 717090
360. AnetteLågstadAnetteLågstad 601214
361. PlayLikeCakePlayLikeCake 488647
362. Lene UnderhaugLene Underhaug 481202
363. Sanne og AsleSanne og Asle 479735
364. Synne HoltheSynne Holthe 463660
365. LazydragonLazydragon 440960
366. Helena WerpHelena Werp 428591
367. Emilie BirkelandEmilie Birkeland 313704
368. Jonas Lihaug FredriksenJonas Lihaug Fredriksen 298466
369. RobinTheKayOhRobinTheKayOh 292070
370. Tobias & EirikTobias & Eirik 225099
371. SootySooty 214240
372. Next RecoveryNext Recovery 203615
373. EllieLickaEllieLicka 188629
374. KeybladeChiliKeybladeChili 183396
375. FreddoFreddo 166226
376. LefsåLefså 106323
377. Girl in NorwayGirl in Norway 95921
378. RoffaRoffa 86313
379. Tara LeslieTara Leslie 83615
380. Henriette OtervikHenriette Otervik 40838
381. Kanskje Jeg GjennomførerKanskje Jeg Gjennomfører 10911
382. GoosevibeGoosevibe 4738
383. Daniel WoldDaniel Wold 496
384. FunnyOrLaughFunnyOrLaugh 0
385. ANNAISANNAIS 0

Hvis vi har oversett en YouTuber fra listen, vennligst gi oss beskjed slik at vi kan oppdatere listen.

Tilbake til topp 100 rangeringer